Aktualności


Diamentowe i Złote Gody 2019

Data:
Kategoria: Wydarzenia

„Diamentowe i Złote Gody” to wyjątkowe wydarzenie, które jest symbolem wzajemnej wierności i miłości rodzinnej. To wspaniały wzór mądrego życia i przykład dla młodych osób zakładających rodziny. Każdy Jubileusz jest okazją do świętowania, ale na szczególną uwagę zasługują tak wspaniałe rocznice jak 60-cio, czy 50-cio lecie pożycia małżeńskiego. Właśnie taka piękna uroczystość miała miejsce 25 października 2019 roku w Gminie Bulkowo, gdzie swoje święto obchodziło 9 par:

Diamentowe Gody obchodzili Państwo:

  1. Daniela i Henryk Łaszkiewicz
  2. Jadwiga i Jan Bandych

Złote Gody obchodzili Państwo:

  1. Gabriela i Zbigniew Ciarkowscy
  2. Barbara i Wiesław Grabowscy
  3. Teresa i Tadeusz Krysiewicz
  4. Zofia i Jan Pęcherzewscy
  5. Genowefa i Józef Strzelczak
  6. Rozalia i Stanisław Walczak
  7. Marianna i Jan Wiśniewscy

W tej wyjątkowej uroczystości uczestniczyli również Wójt Gminy Bulkowo Gabriel Graczyk oraz Wiceprzewodniczący Rady Gminy Bulkowo Jarosław Matuszewski, którzy skierowali pod adresem Jubilatów serdeczne gratulacje oraz słowa uznania i podziękowania za długoletnie pożycie małżeńskie, będące przykładem dla młodych pokoleń, życząc kolejnych pięknych wspólnych lat w zdrowiu i otoczeniu najbliższych.

Po okolicznościowym wystąpieniu Kierownika USC Roberta Wiśniewskiego, który podkreślił, że  szczęśliwe małżeństwo jest wspólną zasługą obydwojga małżonków Jubilaci złożyli tradycyjne ślubowanie. W dowód społecznego uznania dla trwałości małżeństwa i rodziny Wójt Gminy Bulkowo udekorował pary medalami przyznanymi przez Prezydenta RP za długoletnie pożycie małżeńskie. Wszystkie pary otrzymały listy gratulacyjne, pamiątkowe księgi oraz kwiaty.

Diamentowym i Złotym Jubilatom życzymy dalszych szczęśliwych lat spędzonych  w zdrowiu i spokoju.