Terminy polowań zbiorowych

Zgodnie z art. 42ab. ust. 2 Ustawy Prawo Łowieckie, Wójt Gminy Bulkowo podaje do publicznej wiadomości termin rozpoczęcia i zakończenia oraz miejsce polowania zbiorowego na rok 2019/2020 przekazane przez dzierżawców obwodów łowieckich.

Wojskowe Koło Łowieckie 310 „SOBÓL” – pobierz informację

Wojskowe Koło Łowieckie Nr 303 „WIARUS” – pobierz informację

Koło Łowieckie im. Św. Huberta w Płocku – pobierz informację

 

 

 

 

 

Polowanie sanitarne na dziki

Zgodnie z wytycznymi Grupy Roboczej przy Ministerstwie Środowiska Zarząd Koła Łowieckiego TROP PŁOCK informuje, że w dniu 26 stycznia 2019 w godz. 8.00 do 15.00 na terenie obwodu łowieckiego 261 zostanie zorganizowane polowanie zbiorowe na dziki. Polowanie planuje się wykonać w miejscowościach Radzanowo, Ślepkowo Królewskie, Chomętowo, Woźniki, Goślice,  Tchórz, Męczenino, Chełstowo, Szczytno. Polowanie organizowane jest  w celu eliminacji dzików w związku z zagrożeniem ASF. Prowadzący polowanie Jan Dziewulski.

 

 

 

Informacja

W związku z zaleceniem przez Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Płocku polowania zbiorowego wielkoobszarowego w dniu 12.01.2019 r.  poniżej podajemy aneks do Planu Polowań na bieżący sezon WKŁ Nr 310 „Soból”, w którym to polowanie w obwodzie 234 jest uwzględnione.

Piotr Kirczuk – Łowczy

Kliknij aby zobaczyć aneks

 

 

Informacja

Zgodnie z wytycznymi Grupy Roboczej przy Ministerstwie Środowiska  Zarząd Koła Miłośników Łowiectwa w Warszawie informuje, że w dniu 12 stycznia 2019 w godz.8.00 do 15.00 na terenie obwodu łowieckiego 251  zostanie zorganizowane polowanie zbiorowe na dziki . Polowanie organizujemy w celu eliminacji dzików w związku z zagrożeniem ASF.

Łowczy Koła Zenon Warda

 

 

Informacja

Zgodnie z wytycznymi Grupy Roboczej przy Ministerstwie Środowiska  Zarząd Koła Łowieckiego TROP PŁOCK informuje, że w dniu 12 stycznia 2019 w godz.8.00 do 15.00 na terenie obwodu łowieckiego 261  zostanie zorganizowane polowanie zbiorowe na dziki . Polowanie organizujemy w celu eliminacji dzików w związku z zagrożeniem ASF.

Prezes Koła Jacek Gackowski

 

 

Informacja

Zarząd Wojskowego Koła Łowieckiego Nr 303 „WIARUS” w Warszawie informuje, iż polowanie pierwotnie zaplanowane na dni 5-6 stycznia 2018 r. w planie polowań zbiorowych, na terenie dzierżawionych przez nasze koło obwodów nr 250 i 283, odbędzie się w dniu 12 stycznia 2018 r. Miejsce i godzina zbiórki oraz prowadzący nie ulegają zmianie.

Zmiana spowodowana jest zarządzeniem przez Zarząd Okręgowy PZŁ wielkoobszarowego polowania na dziki we wszystkich obwodach okręgu jednocześnie w dniu 12 stycznia 2018 r., zgodnie z ustaleniami z Ministerstwem Ochrony Środowiska, Głównym Lekarzem Weterynarii oraz Przewodniczącym Zarządu Głównego PZŁ.

Z myśliwskim pozdrowieniem

Darz Bór

Jakub Papuga
Sekretarz WKŁ303 WIARUS

 

 

Informacja

Zarząd Wojskowego Koła Łowieckiego Nr 303 „WIARUS” w Warszawie informuje, iż polowanie zaplanowane na dzień 9 grudnia 2018 r. w planie polowań zbiorowych, na terenie dzierżawionych przez nasze koło obwodów nr 250 i 283, odbędzie się w dniu 8 lub 9 grudnia 2018 r., ze względu na możliwe trudności organizacyjne.

Z myśliwskim pozdrowieniem

Darz Bór

Jakub Papuga
Sekretarz WKŁ303 WIARUS

 

 

Terminy polowań zbiorowych

Zgodnie z art. 42ab. ust. 2 Ustawy Prawo Łowieckie, Wójt Gminy Bulkowo podaje do publicznej wiadomości termin rozpoczęcia i zakończenia oraz miejsce polowania zbiorowego na rok 2018/2019 przekazane przez dzierżawców obwodów łowieckich.

Wojskowe Koło Łowieckie 310 „SOBÓL” – poberz informację

Wojskowe Koło Łowieckie Nr 303 „WIARUS” – pobierz informację

Koło Łowieckie „TROP-PŁOCK” – pobierz informację

Koło Łowieckie „WISŁA” – pobierz informację

Koło Łowieckie DANIEL Nr 55 – pobierz informację

Koło Miłośników Łowiectwa w Warszawie – pobierz informację

 

 

Informacja o miejscu przechowywania książek ewidencji pobytu na polowaniu

Zgodnie z art. 426 ust. 1e ustawy Prawo Łowieckie, Wójt Gminy Bulkowo podaje do publicznej wiadomości informacje o miejscu przechowywania książek ewidencji pobytu na polowaniu indywidualnym 

Koło Miłośników Łowiectwa w Warszawie – pobierz informację

Koło Łowieckie Nr 55 „Daniel” – pobierz informację