Aktualności


Dzień Kobiet z nutą słodyczy w Bulkowie

Data:
Kategoria: Aktualności

W dniu 8 marca w Gminnej Bibliotece Publicznej w Bulkowie odbyło się spotkanie pt. „Dzień Kobiet z nutą słodyczy”. Gościem specjalnym tego wieczoru była niesamowita kobieta, rodowita bulkowianka, nasza czytelniczka, osoba o niezwykłym talencie kulinarnym i osobowości słodkiej jak miód – Pani Anna Kurpiewska.
Nasze spotkanie rozpoczął Wójt Gminy Bulkowo Pan Gabriel Graczyk składając wszystkim Paniom życzenia oraz każdej wręczając róże. Następnie Pani Ania, uczestniczka najbardziej apetycznego programu telewizyjnego „Bake Off Ale ciacho”, obdarowała wszystkich własnoręcznie przygotowanym pięknym tortem oraz przepysznymi babeczkami.
Później opowiedziała nam „smaczki” związane z programem. W międzyczasie dosłownie śpiewająco przygotowywała przepyszne churrosy, a także dzieliła się z Paniami przepisami i poradami kulinarnymi. Po hiszpańskich pączkach przyszedł czas na delektowanie się wyśmienitym tortem, przysmakami oraz rozmowami przy wspólnej kawie.
Dziękujemy Wszystkim Gościom za niezapomniany wieczór. W szczególności Pani Ani za niezwykłe smaki, a także ogrom ciepła i energii, którymi tak pięknie potrafi się dzielić.