Aktualności


Komunikat Wójta Gminy Bulkowo

Data:
Kategoria: Aktualności

Drodzy Mieszkańcy!

W związku z istniejącym zagrożeniem koronawirusem, w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo, bardzo proszę o ograniczenie wszelkich wyjazdów, spotkań, pobytów w miejscach publicznych oraz  załatwiania mniej pilnych spraw urzędowych, w tym w tutejszym Urzędzie, od dnia 12 marca br. do odwołania.

W razie potrzeby kontaktu z Urzędem Gminy Bulkowo nie wymagającym osobistego stawiennictwa, proszę o korzystanie z informacji telefonicznej pod nr tel. 24 265 20 13, 24 265 20 41, 24 265 23 48 lub kontaktu mailowego (gmina@bulkowo.pl). Ograniczenie bezpośrednich kontaktów zmniejszy zagrożenie związane z potencjalnym rozprzestrzenianiem się koronawirusa.

Apeluję szczególnie do seniorów oraz osób przewlekle chorych o pozostanie w domach i ograniczenie do minimum kontaktów z otoczeniem. Proszę także rodziców o dopilnowanie swoich dzieci, by także w jak najmniejszym stopniu miały kontakt z innymi osobami.

Ograniczenie rozprzestrzeniania wirusa nie jest możliwe bez współpracy z Państwem. Dołóżmy zatem wszelkich starań, by uchronić otoczenie przed rozprzestrzenianiem się choroby. Bardzo proszę nie wpadać w panikę, gdyż jest to zupełnie nieuzasadnione. Proszę o zachowanie wszelkich środków ostrożności i rozwagę podczas tej wyjątkowej sytuacji.