Aktualności


Projekt Operacyjny Polska Cyfrowa

Data:
Kategoria: Aktualności
Szanowni Mieszkańcy !
Urząd Gminy Bulkowo poniżej przekazuje wiadomość e-mail otrzymaną w dniu 29 lipca 2020 r. od przedstawiciela firmy IRIS TELECOMMUNICATION Polska Sp. z o.o. dotyczącą budowy sieci światłowodowej w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.

„Dzień dobry,
Zwracam się z prośbą o umieszczenie na stronie internetowej Gminy Bulkowo plakatu informacyjnego (dołączonego do wiadomości a także złożonego osobiście w gminie dnia 14.07.2020r) o działaniach naszej firmy, polegających na pozyskiwaniu zgód od właścicieli nieruchomości, w celu poprowadzenia infrastruktury światłowodowej. Inwestycja ma na celu podłączenie szkół a także mieszkańców do sieci światłowodowej. Więcej informacji o projekcie można przeczytać na stronie internetowej inwestora www.nexera.pl  lub u przedstawiciela naszej firmy działającego na terenie gminy Bulkowo (Mariusz Kowalewski tel. 727 560 496).

Byłbym również wdzięczny za poinformowanie sołtysów miejscowości wymienionych w załączonym piśmie przewodnim. Dzięki temu, mieszkańcy będą spodziewać się wizyty naszych pracowników, co wyeliminuje anonimowość naszych działań.”