Aktualności


SPORTOWY FESTIWAL BAJKOWY W BULKOWIE

Data:
Kategoria: Aktualności

Z okazji obchodów XVIII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom, który w tym roku odbywa się pod hasłem: „Sportowcy czytają dzieciom. Wychowanie przez sport i czytanie” organizowanego przez Fundację „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom”. W Gminnej Bibliotece Publicznej i Pracowni Orange w Bulkowie przy współpracy z grupą „Młodych w Akcji” z klasy IV ze Szkoły Podstawowej w Bulkowie pod opieką Pani Iwony Przedpełskiej oraz Marcina Przedpełskiego w dniu 4 czerwca organizujemy dla przedszkolaków Sportowy Festiwal Bajkowy.

W programie został przewidziany występ „Kabaretu Horrorek”, Sportowcy z klubu Zjednoczeni Bulkowo będą czytać Dzieciom. A na zakończenie będziemy zapraszać dzieci na stoiska z dawnymi grami i zabawami, które zaplanowaliśmy przygotować na zasadzie grywalizacji.

Projekt „Kronika Sportowa Bulkowa” odbywa się w ramach programu ogólnopolskiego programu edukacyjnego Młodzi w Akcji Kreatywne Wyzwania, który realizowany jest przez Centrum Edukacji Obywatelskiej (CEO) w partnerstwie z Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności w ramach programu Szkoła Ucząca Się.